Fakte Foreveri kohta

Forever Living Products asutati Phoenixis Arizona osariigis mais 1978 ning asutajaks oli Rex Maughan. Selleni viis Rexi kaks asjaolu – suhteliselt väike võrkturustuse (mida nüüd sageli Team Marketing`iks nimetatakse) levik ning Aloe Vera sajandeid vanad hüved.

Selles ettevõttes seati eesmärgiks leida loodusest parimad tervise ja ilu allikad ning pakkuda neid inimestele. Otsinguteid käies ja kõige innovaatilisemaid lahendusi rakendades sai Foreverist maailma suurim aaloekasvataja, -tootja ja -turustaja. Nüüdseks kuulub Foreverile üle 80% kogu maailma Aloe Vera istandustest, firma tegutseb enam kui 150 riigis ning müüb kaupa rohkem kui 2,5 miljardi dollari eest aastas.

Forever on muutnud inimeste arusaama, kuidas rakendada parimaid loodussaadusi enda vajaduste heaks. Aaloejookide, nahahooldus- ja kosmeetikavahendite lai valik toob aaloe ainulaadsete omadustega kasu kogu kehale. Lisades veel toidulisandite ja mesilastoodete grupi saame terve süsteemi, mis aitab naturaalsel moel säilitada head tervist ja ilu.

Forever on rikka ajalooga maailma tasemel ettevõte, mis pakub turgudele maailma tasemel tooteid. 2003.aastal alustas Forever Living Products oma tegevust Leedus, järgmisel aastal lükati tegevus käima ka Eestis ja Lätis. Praegu on UAB Forever Living Products Baltics stabiilselt toimiv ettevõte, mille pakutavaid võimalusi ja tooteid kasutavad Baltimaades tuhanded edasimüüjad ja nende kliendid.

asjad