Forever Lean

E-post
Vähendab kalorite omastamist rasvast ja süsivesikutest. Tõstab organismi loomulikku võimet reguleerida vere suhkrusisaldust. Toidulisandi toime on maksimaalne, kui kaasate kaalujälgimisprogrammi ka tervisliku toitumise ja regulaarse võimlemise.
VEGAN
KOOD 289
forever-lean
forever_lean3
Hinnang: Pole veel hinnatud
Hind
Müügihind 32,20 €
Kirjeldus

Forever Lean’i koostises on kaks komponenti, mis aitavad organismis vähendada rasvast ja süˆsivesikutest omastatavate kalorite hulka. Esiteks on selle koostises harukordsed rasva imavad kiudained, mida saadakse suureviljalisest viigikaktusest (Opuntia ficus-indica). Seda taime kutsutakse veel india viigipuuks, Mehhiko kaktuseks ja okaspirniks. Uurimustes on selgunud, et neid ainulaadseid kiudaineid iseloomustab teiste taimeliikidega võƒrreldes märkimisväärne võime siduda rasvu.

Forever Lean’i teine unikaalne komponent on harilikust aedoast (Phaseolus vulgaris) ehk tüˆrgi oast erilisel viisil saadud valk, mis aeglustab suhkru omastamist peensooles, pärssides ajutiselt tärklise suhkruks muutvate ensüüˆmide tegevust.

Koos toimides aitavad need kaks edulist koostisainet peatada osa rasvast ja süsivesikutest saadavate kalorite omastamist ning võivad edukalt aidata kaasa ideaalkaalu saavutamisele.

Forever Leani kolmas ja kõige efektiivsem koostisosa on kroomtrikloriid. Kroom on väga oluline glükoosi tolerantsi kaastegurina toimiv mikroelement, mis tõstab organismi loomulikku võimet reguleerida vere suhkrusisaldust. See on eriti tähtis normaalseks ainevahetuseks.

Toidulisandi maksimaalse toime saavutamiseks tuleb aga meeles pidada, et täiusliku kaalu saavutamiseks ja säilitamiseks peaks üldisesse kaalujälgimisrežiimi lülitama ka tervisliku toitumise ja regulaarse võimlemise.

PÄEVANORM: 4 kapslit.

Kogus 4 kapslis:

  • Kroomi (kroomtrikloriidi) 120 mcg
  • Suureviljalise viigikaktuse (Opuntia ficus-indica) ekstrakti (lehepulbrit) 1050 mg
  • Hariliku aedoa (Phaseolus vulgaris) pulbri ekstrakti 445 mg 


SOOVITUSLIK TARVITAMINE: üks kapsel vahetult enne sööki veega, kuni neli kapslit päevas.

120 kapslit
Ülevaated

Selle toote kohta pole veel ülevaateid kirjutatud.
asjad