Forever Aloe MPD 2x universaalpuhastusvahend

E-post
Laia kasutusampluaaga kontsentreeritud puhastus- ja pesemisvedelik. Sobib põranda, vaiba, kahhelkivide, vannitoa puhastamiseks ning nõude ja pesu pesemiseks. Eemaldab tõhusalt mustuse ja plekid, lahustab rasva, kriimustamata pindu. Pesupesemiseks sobib ka tundliku nahaga inimestele. Meeldiva lõhnaga, õrn kätele. Sobib ka lemmikloomatarvete ja hoburiistade puhastamiseks.
VEGAN
KOOD 307
mpd universaalpuhastusvahend
mpd universaalpuhastusvahend
mpd universaalpuhastusvahend
Hinnang: Pole veel hinnatud
Hind
Müügihind 25,75 €
Kirjeldus

Forever Aloe MPD on laia kasutusampluaaga kontsentreeritud puhastus-ja pesemisvedelik, universaalsus on üks selle toote eeliseid. Tegu on väga tõhusa, ökonoomse vedelikuga, mida saab kasutada mitmeti.

Forever Aloe MPD sobib ideaalselt igat tüüpi kanga pesemiseks. Peale selle on MPD asendamatu majapidamisvahend põranda, vannitoa, seinaplaatide ja vaipade puhastamiseks. Sobib ka nõudepesuks (kuid mitte nõudepesumasinas).

See ohutu lillat värvi kontsentreeritud vedelik eemaldab tõhusalt mustuse, lahustab rasva ja eemaldab plekid. MPD ei kriimusta emailpinda. Kuna tegu on universaalse tootega, mis täidab mitme teise vahendi funktsioonid, hoiate seda kasutades hulga raha kokku.

Forever Aloe MPD on keskkonnasõbralik. Selle toote anioonsed ja katioonsed pindaktiivsed ained on biolagunevad, lisaks sisaldab pesuvahend pehmendavat ja konditsioneerivat aaloed, mis muudab pesu pehmemaks ja käed siidiseks.

MPD-d kasutatakse tallides ka kui väga tõhusat puhastajat hooldusvarustuse, tekkide ja valtrappide, hoburiistade ja söödanõude pesemiseks. Mitteabrasiivne aloe vera sisaldusega koostis on õrn ja ohutu. Vahend on suurepärane ka saba puhastamiseks.  

KASUTAMINE:

Meie käest saab puhastusvahendi mugavaks lahjendamiseks soetada spetsiaalse spreipudeli.

Pesu pesemine. Tavapesu korral kasutage 15 ml vedelikku. Pleki eemaldamiseks valage vahendit otse plekile ning leotage enne pesemist.

Mitmesuguste pindade puhastamine. Lahjendage 30 ml vedelikku 4 liitris vees (spreipudelil pealetrükitud kasutusjuhend) ning puhastage lahusega seadmeid, põrandat, vanni keraamilisi plaate, vaipu. Sobi ka auto sise- ja välispinna puhastamiseks.

Nõudepesu. Tilgutage nuustikule paar tilka vahendit.

MÄRKUS: Forever Aloe MPD ei sobi kasutamiseks nõudepesumasinas.


946 ml

Ülevaated

Selle toote kohta pole veel ülevaateid kirjutatud.
asjad